5.0SMCJ75CA
DigiKeyn tuotenumero
1655-5.0SMCJ75CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
1655-5.0SMCJ75CACT-ND - Cut Tape (CT)
1655-5.0SMCJ75CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMCJ75CA
Kuvaus
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
121V Puristusliitin 41,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
121V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
41,4A
Sarja
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
75V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
83,3V