TF3000A15K
DigiKeyn tuotenumero
271-3023-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TF3000A15K
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 2400W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 100 – 240VAC, 127 – 370VDC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.89
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
100 – 240VAC, 127 – 370VDC
Koko/mitat
11,02" pit. x 6,69" lev. x 2,52" kork. (279,9mm x 170,0mm x 64,0mm)
Jännite - lähtö 1
15V
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Sähkövirta - lähtö 1
160 A