ME30A1503F01
DigiKeyn tuotenumero
271-2881-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ME30A1503F01
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15V 30 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)
Valmistaja
SL POWER / Advanced Energy
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 50°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
57" (1,45m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,76" pit. x 2,13" lev. x 1,22" kork. (95,5mm x 54,0mm x 31,0mm)
Lähtöjännite
15V
Hyväksyjä
CE
Virta - lähtö (maks.)
2A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
30 W