ME150A2451F01
DigiKeyn tuotenumero
271-3070-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ME150A2451F01
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Tarkka kuvaus
24V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Toimintalämpötila
-20°C – 50°C
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Koko/mitat
6,85" pit. x 2,83" lev. x 1,50" kork. (174,0mm x 71,9mm x 38,1mm)
Jännite - tulo
100 – 240VAC
Lähtöjännite
24V
Virta - lähtö (maks.)
6,25A