ME150A1251N01
DigiKeyn tuotenumero
271-3071-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ME150A1251N01
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Valmistaja
SL POWER / Advanced Energy
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 50°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 6 napaa
Malli
Työpöytä (luokka II)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
6,85" pit. x 2,83" lev. x 1,50" kork. (174,0mm x 71,9mm x 38,1mm)
Jännite - tulo
100 – 240VAC
Hyväksyjä
CE
Lähtöjännite
12V
Paino
1,543 lb (700,0 g)
Virta - lähtö (maks.)
12,5A