LB240S56K
DigiKeyn tuotenumero
271-2990-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LB240S56K
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 56V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 56V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
PFC, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,22" kork. (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
56V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
4.29 A