LB130S56K
DigiKeyn tuotenumero
LB130S56K-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LB130S56K
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 56V 130W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 56V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
90%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,22" kork. (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Jännite - lähtö 1
56V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
2.32 A