GPFM250-28G
GPFM250-28G
DigiKeyn tuotenumero
271-2654-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GPFM250-28G
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 180W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
0.75
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
8,00" pit. x 5,00" lev. x 1,75" kork. (203,2mm x 127,0mm x 44,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
28V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
6.5 A