SI3404FB3V3KIT
DigiKeyn tuotenumero
336-SI3404FB3V3KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SI3404FB3V3KIT
Kuvaus
EVAL BOARD FOR SI3404
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Si3404 - Erityistarkoitus, DC/DC, Power Over Ethernet 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
3,3V
Valmistaja
Skyworks Solutions Inc.
Lähtövirta
3,5A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - tulo
37V – 57V
Osan tila
Aktiivinen
Regulaattorin topologia
Paluumuutin
Päätarkoitus
Erityistarkoitus, DC/DC, Power Over Ethernet
Taajuus - kytkentä
220kHz
Lähdöt ja tyypit
1 erotettu lähtö
Sisältö
Piirilevyt
Teho - lähtö
15W