591AG20M0000DG on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
20 MHz XO (standardi) LVPECL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
591AG20M0000DG
DigiKeyn tuotenumero
863-591AG20M0000DG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
591AG20M0000DG
Kuvaus
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
125mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,052" (1,33mm)
Lähtö
LVPECL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
75mA