540ACA70M0000ACGR on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
70 MHz XO (standardi) LVPECL Oskillaattori 2,5V, 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
6-SMD 5x7
540ACA70M0000ACGR
DigiKeyn tuotenumero
863-540ACA70M0000ACGRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
540ACA70M0000ACGR
Kuvaus
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V, 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±7ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - syöttö (maks.)
145mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,056" (1,43mm)
Lähtö
LVPECL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
100mA