510FBA156M250BAGR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Abracon LLC
Raltron Electronics
Uutta DigiKeyllä
156.25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
510FBA156M250BAGR
DigiKeyn tuotenumero
863-510FBA156M250BAGR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
510FBA156M250BAGR
Kuvaus
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
23mA
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,052" (1,33mm)
Lähtö
LVDS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA