510BCA125M000CAG on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
SiTime
SiTime
125 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
510BCA125M000CAG
DigiKeyn tuotenumero
863-510BCA125M000CAG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
510BCA125M000CAG
Kuvaus
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
23mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)
Lähtö
LVDS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA