536BB100M000DGR on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 727
Varastossa: 45
Varastossa: 7
100 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
536BB100M000DGR
DigiKeyn tuotenumero
536BB100M000DGR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
536BB100M000DGR
Kuvaus
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Taajuuden vakaus
±20ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
98mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Tyyppi
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
75mA
Lähtö
LVDS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
3,3V