SIT9156AI-2DF-33E156.250000X on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
156.25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT9156AI-2DF-33E156.250000X
DigiKeyn tuotenumero
SIT9156AI-2DF-33E156.250000X-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT9156AI-2DF-33E156.250000X
Kuvaus
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Taajuuden vakaus
±10ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
55mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Tyyppi
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
35mA
Lähtö
LVDS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
3,3V