SIT9156AC-1B3-25E156.250000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT9156AC-1B3-25E156.250000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT9156AC-1B3-25E156.250000
Kuvaus
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
156.25 MHz XO (standardi) LVPECL Oskillaattori 2,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
69mA
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Lähtö
LVPECL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
35mA