SIT9121AI-1D2-33E212.500000T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
ECS Inc.
212.5 MHz XO (standardi) LVPECL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
SiTIME TMII programmer | Digi-Key Daily
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT9121AI-1D2-33E212.500000T
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT9121AI-1D2-33E212.500000TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT9121AI-1D2-33E212.500000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - syöttö (maks.)
69mA
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)
Lähtö
LVPECL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
35mA