SIT9120AI-2C2-33E148.500000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT9120AI-2C2-33E148.500000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT9120AI-2C2-33E148.500000
Kuvaus
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
148.5 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
55mA
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)