SIT8924BM-71-33E-16.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8924BM-71-33E-16.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8924BM-71-33E-16.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 16.0000MHZ SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SIT8924BM-71-33E-16.000000 -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±20ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
4,8mA
Pakkaustapa
Nauha
Luokitukset
AEC-Q100
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (2x1,6)
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
4,5mA
Syöttöjännite
3,3V