SIT8924BM-21-33E-12.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8924BM-21-33E-12.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8924BM-21-33E-12.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Taajuuden vakaus
±20ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
4,8mA
Pakkaustapa
Nauha
Luokitukset
AEC-Q100
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Päätuotenumero
Syöttöjännite
3,3V