SIT8924AA-72-33E-50.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8924AA-72-33E-50.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8924AA-72-33E-50.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - syöttö (maks.)
4,8mA
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
AEC-Q100
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (2x1,6)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)