SIT8918BE-13-33E-66.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8918BE-13-33E-66.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8918BE-13-33E-66.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
66 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
4,5mA
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)