SIT8208AI-G1-25S-31.250000T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
31.25 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 2,5V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-G1-25S-31.250000T
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8208AI-G1-25S-31.250000TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8208AI-G1-25S-31.250000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Taajuuden vakaus
±20ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
33mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,7x2,4)
Tyyppi
Koko/mitat
0,106" pit. x 0,094" lev. (2,70mm x 2,40mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
70µA
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Päätuotenumero
Syöttöjännite
2,5V