SIT8103AI-33-33E-25.00000T
DigiKeyn tuotenumero
1473-31084-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-31084-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-31084-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8103AI-33-33E-25.00000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
7,5mA
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)