SIT8103AI-23-33E-100.00000X
DigiKeyn tuotenumero
1473-31080-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-31080-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-31080-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8103AI-23-33E-100.00000X
Kuvaus
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
7,5mA
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)