SIT8103AI-23-18E-33.333000Y on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 207
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
33.333 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8103AI-23-18E-33.333000Y
DigiKeyn tuotenumero
SIT8103AI-23-18E-33.333000Y-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8103AI-23-18E-33.333000Y
Kuvaus
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
6,7mA
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)