SIT8008BI-73-18S-25.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8008BI-73-18S-25.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8008BI-73-18S-25.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) HCMOS, LVCMOS Oskillaattori 1,8V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SIT8008BI-73-18S-25.000000 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
4,1mA
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (2x1,6)
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)