SIT8003AI-23-18E-26.00000X
DigiKeyn tuotenumero
1473-30983-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-30983-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-30983-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8003AI-23-18E-26.00000X
Kuvaus
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Taajuuden vakaus
±50ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
3,5mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
0,8µA
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,8V