SIT5156AI-FA033IT-10.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT5156AI-FA033IT-10.000000 -ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT5156AI-FA033IT-10.000000
Kuvaus
MEMS OSC TCXO 10.00000MHZ LVCMO
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz DCTCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 10-SMD, ei johtoa
Kategoria
Taajuuden vakaus
±1ppm
Valm.
Absoluuttinen vetoalue (APR)
±2,97ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
53mA
Pakkaus / kotelo
10-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
10-CQFN (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,042" (1,06mm)
Lähtö
LVCMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
51mA
Syöttöjännite
3,3V