SIT2024BM-S3-33N-20.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT2024BM-S3-33N-20.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT2024BM-S3-33N-20.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V SC-74A, SOT-753
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SIT2024BM-S3-33N-20.000000 -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±50ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
4,8mA
Pakkaustapa
Nauha
Luokitukset
AEC-Q100
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Taajuus
Koko/mitat
0,114" pit. x 0,063" lev. (2,90mm x 1,60mm)
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,057" (1,45mm)
Syöttöjännite
3,3V