SIT1630AI-S4-DCC-32.768E
DigiKeyn tuotenumero
1473-31301-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-31301-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-31301-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT1630AI-S4-DCC-32.768E
Kuvaus
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,5V – 3,63V SC-74A, SOT-753
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SIT1630AI-S4-DCC-32.768E -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±100ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
1,4µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Tyyppi
Koko/mitat
0,114" pit. x 0,063" lev. (2,90mm x 1,60mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,057" (1,45mm)
Lähtö
LVCMOS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,5V – 3,63V