SIT1566AC-JV-18E-32.768E
DigiKeyn tuotenumero
1473-31294-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-31294-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-31294-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT1566AC-JV-18E-32.768E
Kuvaus
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Tarkka kuvaus
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oskillaattori 1,8V 4-UFBGA, CSPBGA
EDA/CAD-mallit
SIT1566AC-JV-18E-32.768E -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±3ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
5,3µA
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
4-UFBGA, CSPBGA
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-CSP (1,54x,84)
Tyyppi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,54mm x 0,84mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Lähtö
LVCMOS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,8V