SIT1552AC-JE-DCC-32.768E
DigiKeyn tuotenumero
1473-1374-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-1374-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-1374-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT1552AC-JE-DCC-32.768E
Kuvaus
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Tarkka kuvaus
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oskillaattori 1,5V – 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
EDA/CAD-mallit
SIT1552AC-JE-DCC-32.768E -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,5V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±5ppm
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
4-UFBGA, CSPBGA
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-CSP (1,54x,84)
Tyyppi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,54mm x 0,84mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)