SIT1533AI-H4-AA2-32.768G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 436
Tekniset tiedot
32.768 kHz XO (standardi) NanoDrive™ Oskillaattori 1,5V – 3,63V 4-SMD, ei johtoa