SIT1533AC-H5-DCC-32.768G
DigiKeyn tuotenumero
1473-1515-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-1515-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-1515-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT1533AC-H5-DCC-32.768G
Kuvaus
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,5V – 3,63V 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
SIT1533AC-H5-DCC-32.768G -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,5V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
+75ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,2)
Tyyppi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)