SIT1533AC-H5-D93-32.768E
DigiKeyn tuotenumero
1473-30148-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-30148-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-30148-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT1533AC-H5-D93-32.768E
Kuvaus
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) NanoDrive™ Oskillaattori 1,2V – 3,63V 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
SIT1533AC-H5-D93-32.768E -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±75ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
1,3µA
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,2)
Tyyppi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Lähtö
NanoDrive™
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,2V – 3,63V