SIT1533AC-H5-D13-32.768G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 5 787
Tekniset tiedot
32.768 kHz XO (standardi) NanoDrive™ Oskillaattori 1,2V – 3,63V 4-SMD, ei johtoa