SIT1532AC-J5-AA3-32.768E on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
32.768 kHz XO (standardi) NanoDrive™ Oskillaattori 1,2V – 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
BLE power savings part 2
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E
DigiKeyn tuotenumero
1473-30155-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-30155-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E
Kuvaus
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±75ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
1,3µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
4-UFBGA, CSPBGA
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-CSP (1,54x,84)
Tyyppi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,54mm x 0,84mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Lähtö
NanoDrive™
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,2V – 3,63V