AG9905-MTB-15TR
DigiKeyn tuotenumero
5061-AG9905-MTB-15TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AG9905-MTB-15TR
Kuvaus
ISOLATED POE PD MODULE 5V 9W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erotettu PoE (Power over Ethernet) -moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 1,8A 36V - 57V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
9 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Erotettu PoE (Power over Ethernet) -moduuli
Tehokkuus
83%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
5-SMD-moduuli
Tulojännite (maks.)
57V
Koko/mitat
0,84" pit. x 0,55" lev. x 0,51" kork. (21,0mm x 14,0mm x 13,0mm)
Jännite - lähtö 1
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
1,8A