AG5724-LPB-15TR
DigiKeyn tuotenumero
5061-AG5724-LPB-15TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AG5724-LPB-15TR
Kuvaus
ISOLATED POE PD MODULE 24V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erotettu PoE (Power over Ethernet) -moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 1A 40V - 57V Tulo
EDA/CAD-mallit
AG5724-LPB-15TR -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
24 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Erotettu PoE (Power over Ethernet) -moduuli
Tehokkuus
88,6%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
40V
Pakkaus / kotelo
6-SMD-moduuli
Tulojännite (maks.)
57V
Koko/mitat
1,25" pit. x 0,80" lev. x 0,46" kork. (31,8mm x 20,3mm x 11,8mm)
Jännite - lähtö 1
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
1A