EFR32MG24A010F1024IM48-BR
DigiKeyn tuotenumero
336-EFR32MG24A010F1024IM48-BRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EFR32MG24A010F1024IM48-BR
Kuvaus
IC RF TXRX+MCU BLE 48QFN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.3 2,4GHz 48-VFQFN avoin juotoskohta
Kategoria
Herkkyys
-94,8dBm
Valm.
Muistin koko
1024kB Flash, 128kB RAM
Sarja
Sarjaliitännät
ADC, GPIO, I2C, I2S, SPI, IrDA, UART
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
GPIO
32
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
1,71V – 3,8V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
4,4mA – 5,1mA
Tyyppi
TxRx + MCU
Virta - lähetys
5mA – 19,1mA
RF-perhe/standardi
Bluetooth
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)