EFR32BG24B220F1024IM48-B
DigiKeyn tuotenumero
336-EFR32BG24B220F1024IM48-B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EFR32BG24B220F1024IM48-B
Kuvaus
IC RF TXRX+MCU BLE 48QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IC RF TxRx + MCU Bluetooth 2,4GHz 48-VFQFN avoin juotoskohta
Kategoria
Herkkyys
-105,7dBm
Valm.
Muistin koko
1Mt Flash, 128kt RAM
Sarja
Sarjaliitännät
ADC, I2C, I2S, PWM, SPI, IrDA, UART, USART
Pakkaustapa
Kaukalo
GPIO
32
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
1,71V – 3,8V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
4,4mA – 8,6mA
Tyyppi
TxRx + MCU
Virta - lähetys
5mA – 160mA
RF-perhe/standardi
Bluetooth
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C