SUOST-15-0505
DigiKeyn tuotenumero
595-SUOST-15-0505TR-ND - Rullattu teippi (TR)
595-SUOST-15-0505CT-ND - Cut Tape (CT)
595-SUOST-15-0505DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUOST-15-0505
Kuvaus
UNIV OFFLINE SMTXFMR2X
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-ohjaimet, AC/DC SMPS :lle AC-/DC-muuntimille SMPS-muuntajat Eristys 60 – 150kHz Kiinnitys pintaan
Kategoria
Jännite - ensiö
125 – 375V
Valmistaja
Signal Transformer
Induktanssi taajuudella
1,5mH @ 100kHz
Sarja
Taajuus
60 – 150kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
AC-/DC-muuntimille
Koko/mitat
0,811" pit. x 0,654" lev. (20,60mm x 16,60mm)
Sovellukset
LED-ohjaimet, AC/DC SMPS
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,531" (13,50mm)