DRC-0608-330K-UL
DigiKeyn tuotenumero
595-DRC-0608-330K-UL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRC-0608-330K-UL
Kuvaus
FIXED IND 33UH 1.1A 100 MOHM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.1 A 100mOhm maks. Säteittäinen, Pystysuuntainen pesä
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
100mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
30 @ 2,52MHz
Pakkaustapa
Pussi
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Pystysuuntainen pesä
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,295" halk. (7,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,433" (11,00mm)