DRC-0406-681J-UL
DigiKeyn tuotenumero
595-DRC-0406-681J-UL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRC-0406-681J-UL
Kuvaus
FIXED IND 680UH 170MA 4.6 OHM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 170 mA 4,6Ohm maks. Säteittäinen, Pystysuuntainen pesä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRC-0406-681J-UL -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
4,6Ohm maks.
Sarja
Q taajuudella
50 @ 796kHz
Pakkaustapa
Pussi
Taajuus - itseresonoiva
1,3MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Pystysuuntainen pesä
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
Säteittäinen
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,217" halk. (5,50mm)