6SL32303YC241UP0
DigiKeyn tuotenumero
3473-6SL32303YC241UP0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
6SL32303YC241UP0
Kuvaus
G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taajuusmuuttaja 200 – 240V 37,8A 7500 W Runkokiinnitys
Kategoria
Jännite - kuorma
200 – 240V
Valmistaja
Siemens
Lähtövirta
37,8A
Sarja
Wattiluku - kuorma
7500 W
Pakkaustapa
Kotelo
Syöttöjännite
200 – 240VAC
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 45°C