6SL32203YE480UF0
DigiKeyn tuotenumero
3473-6SL32203YE480UF0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
6SL32203YE480UF0
Kuvaus
G120X IP20 380...480V 132KW FSF
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taajuusmuuttaja 400 – 480V 338A 132000 W Runkokiinnitys
Kategoria
Jännite - kuorma
400 – 480V
Valmistaja
Siemens
Lähtövirta
338A
Sarja
Wattiluku - kuorma
132000 W
Pakkaustapa
Kotelo
Syöttöjännite
380 – 480VAC
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 45°C