6AV21240MC010AX0
DigiKeyn tuotenumero
3473-6AV21240MC010AX0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
6AV21240MC010AX0
Kuvaus
TP1200 COMFORT, CE6.0, 12" TFT,
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ihminen-kone-rajapinta (HMI) Kosketusnäyttö 12,1" Väri
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
6AV21240MC010AX0 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Näytön tyyppi
Väri
Valmistaja
Siemens
Kotelon väri
Harmaa
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
24VDC
Tyyppi
Kosketusnäyttö
Ominaisuudet
Muistikorttiliitäntä
Koko - näyttö
12,1"