3SU11500BB201FA0
DigiKeyn tuotenumero
3473-3SU11500BB201FA0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3SU11500BB201FA0
Kuvaus
PUSHBUTTON. RED
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet DPST-NO/NC Standardi Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
3SU11500BB201FA0 -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
500 V
Valm.
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Painike
Sarja
Väri - aktuaattori/suojus
Punainen
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP66/IP67/IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 22,30mm halk.
Tyyppi
Standardi
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Piiri
Mekaaninen käyttöikä
10000000 sykliä
Kytkimen toiminto
On-Mom, Off-Mom
Sähköinen käyttöikä
10000000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
10A (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
500 V