3SU11036AA601AA0
DigiKeyn tuotenumero
3473-3SU11036AA601AA0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3SU11036AA601AA0
Kuvaus
LED PNL IND WHT 29.50MM SRW TER
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Valkoinen 110V Kantaruuviliitin
EDA/CAD-mallit
3SU11036AA601AA0 -mallit
Kategoria
Jännite
110V
Valmistaja
Siemens
Paneelin aukon muoto
Pyöreä
Sarja
Paneelin aukon mitat
0,88" (22,30mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Linssin koko
29,50mm halk.